Кошик
351 відгук
Тепло Маркет
+380 (98) 099-09-27
Додати відгук

Механічний терморегулятор

Пропонуємо придбати терморегулятор механічний – термостати для контролю роботи теплої підлоги, управління якими представлено простою клавіатурою, тумблером та поворотною ручкою. Пристрої монтуються у підрозетник та дозволяють встановити бажану температуру опалювальної системи й підтримувати це значення на заданому рівні. В асортименті є терморегулятори, сумісні з більшістю електричних нагрівальних кабелів і плівок, представлених на ринку.

Ефективне управління теплою підлогою

Почнемо з визначення: терморегулятор механічний для теплої підлоги – це “мозок” усієї системи, що здійснює контроль та управління теплою температурними датчиками та реле.

Як це працює:

  1. Ви встановлюєте бажану температуру теплої підлоги та інші налаштування (в залежності від моделі термостата) за допомогою клавіатури, тумблера або поворотної ручки на коробці терморегулятора.
  2. Датчики вбудовуються в підлогу між комунікаційними елементами системи обігріву і стежать за температурою нагрівання підлоги.
  3. При досягненні встановленого вами температурного значення, термостат дає команду реле замикати ланцюг і припинити живлення кабелів теплої підлоги.
  4. Після того як підлога охолоне до нижньої допустимої межі (зазвичай на 1 градус Цельсія нижче бажаної), термостат відновлює роботу системи опалення.

Таким чином терморегулятор дозволяє встановлювати бажану температуру поверхні підлоги та постійно підтримувати задане значення в автоматичному режимі. Окрім того, завдяки встановленню навіть найпростішого терморегулятора, економиться до 30% електроенергії, за рахунок того, що обігрів працює циклами, а не постійно. Робочі елементи теплої підлоги захищені від перегрівання.

Від найпростіших до програмованих

В нашому каталозі ми зібрали як найпростіший терморегулятор механічний, ціна якого найнижча на ринку, так і дорожчі, але функціональніші моделі.

У першому випадку механічний термостат має обмежений функціонал. Блок управління оснащується поворотною ручкою з температурною шкалою, за допомогою якої ви задаєте бажану температуру підлоги. Ручка може служити також для включення-виключення обігріву, а в трошки дорожчих моделях для цього передбачений тумблер. Так вдається вимикати пристрій, не збиваючи температурні налаштування.

Такі механічні термостати, купити які можна за найнижчою ціною – це оптимальний варіант у випадках, коли тепла підлога встановлена в одній кімнаті, а не в усьому приміщенні та не є головним джерелом опалення.

Також у каталозі є програмовані термостати. Реле в даному випадку встановлюється, не тільки за температурою, але і за часом. Можуть контролювати температуру як підлоги, так і повітря у кімнаті.

У цьому каталозі зібрані найбюджетніші моделі цієї категорії з аналоговим (несенсорним) управлінням, але відмінним функціоналом. Так, термостат механічний програмований має:

  • вбудоване ПО пропонує кілька режимів роботи;
  • віддалене управління по wi-fi з будь-якої точки світу;
  • лічильник енергоспоживання;
  • систему виявлення відкритого вікна (система автоматично відключає підігрів підлоги, якщо відкривають вікно) тощо.

Ми пропонуємо купити механічний терморегулятор в Україні найвищої якості за доступною ціною. Так, зібрані у нас апарати витримують до 50 тис. циклів під навантаженням і до 2 млн циклів без навантаження. Якість захищена гарантією в середньому на 2 роки.

Прилади доставляються транспортними та кур'єрськими службами по всій Україні. Також ви можете забрати механічні терморегулятори самовивозом в Києві.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner