Кошик
355 відгуків
Тепло Маркет
+380 (98) 099-09-27
Додати відгук

Терморегулятори для теплої підлоги

Основним елементом для встановлення системи є електричні терморегулятори для теплої підлоги, які дозволяють контролювати температуру. Продається пристрій у комплекті, але його можливо купити окремо, що важливо, якщо він вийшов з ладу.

Основним завданням пристрою є виключення обігріву, якщо була досягнута встановлена температура, та включення його при її зниженні. В Україні якісні терморегулятори для теплої підлоги купити можливо у нашому магазині. Вартість доступна для багатьох категорій покупців та залежить від виробника та функціональності пристрою.

Як комплектується термостат для теплої підлоги: принцип управління пристроєм

Регулятор йде у продаж з сенсорами. Ці датчики розраховані на заданий діапазон температури та дають пристрою команду виключення та включення системи «Тепла підлога».Керування пристроєм виконується за допомогою кнопки включення пристрою та встановленням потрібного температурного режиму. З’єднується регулятор температури для теплої підлоги з термодатчиком, який приєднаний до нагрівального кабелю, по якому надходить напруга до теплоносія.

Робота пристрою проста та ефективна. Термостат підтримує заданий користувачем температурний режим, постійно підтримуючи ці параметри. При використанні теплої підлоги не забувайте про інерційність, тобто, щоб покриття прогрілося до встановлених температурних параметрів потрібен деякий час. Якщо система встановлена з дотриманням усіх рекомендацій, то її експлуатація довга.

Пристрій підбирається під розмір встановленої системи, який залежить від площі опалювального приміщення.  Замовити електро терморегулятори в Києві можливо зараз на сайті магазину залишивши заявку або зателефонувавши нам. На регулятор дається гарантія та інструкція налаштування.

Як вибрати електричні терморегулятори для теплої підлоги: види пристроїв

Сьогодні є багато видів регуляторів від різних виробників, які можливо придбати скориставшись пропозицією нашого магазину:

  • Механічні. Недорогий та простий регулятор, який підходить для ванної кімнати, душової та санвузла.
  • Електронні. Терморегулятор має дисплей, на якому відображається точна температура. Управління датчиком аналогічно механічному варіанту.
  • Програмовані. Такий датчик перетворює звичайну систему «Тепла підлога» на розумну. За допомогою програми контролюється час виключення та включення системи. Це дозволяє економити електроенергію на опалення великих приміщень.
  • Сенсорні.  Працюють як и програмовані, але мають сенсорне управління. В них відсутня кнопкова панель.

Окремо виділяємо  електронні терморегулятори з wi-fi, які можуть управлятися дистанційно.  Датчик може знаходитися за межами опалювального приміщення, а керування температурним режимом на включення/виключення системи здійснюватися за допомогою мобільного пристрою.

Щоб правильно підібрати термостат для теплої підлоги треба розуміти який габаритний обігрів вашої підлоги. Так як під кожну схему теплого полу підбирається датчик індивідуально. Існує декілька критеріїв вибору регулятора:

  1. Для обігріву кімнат невеликих площ достатньо купити механічний недорогий регулятор.
  2. Для многозадачності використовуйте програмований датчик, який буде відключати опалення при відсутності людей у приміщенні.
  3. Максимальна потужність датчику повинна бути з запасом до 30%, що важливо при зниженні напруги у мережі.
  4. Для дерев’яних будинків використовуйте накладні короби для датчиків.

У нашому магазині ціни на терморегулятори нижче, чим у конкурентів, так як ми працюємо напряму з виробником товару. У асортименті товару представлені: нагрівальні мати, сенсорні терморегулятори, нагрівальні кабелі, тощо. Якщо ви не знаєте, який краще купити підлоговий термостат, запитайте у наших менеджерів, які допоможуть підібрати пристрій та оформити доставку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner