Кошик
351 відгук
Тепло Маркет
+380 (98) 099-09-27
Додати відгук

Нагрівальний мат

Сучасна людина прагне комфорту, тому нагрівальні мати стрімко набирають популярність. Вони використовуються у системі «Тепла підлога», забезпечуючи додаткове тепло ногам в холодну пору року. Наша компанія займається продажем елементів саме для цієї системи. У каталозі представлений величезний вибір товару. Також ми пропонуємо недорогі мати на замовлення, виходячи з площі приміщення. Вартість товару нижча, ніж у наших конкурентів. Замовити якісні нагрівальні електричні мати можливо онлайн, продаж товару здійснюється у роздріб та гуртом з доставкою по всій Україні.

Як класти нагрівальний мат під плитку: особливості монтажу

Система «Тепла підлога» вимагає досвіду монтажу, тому краще найняти професіоналів, ніж самостійно займатися кропіткою роботою. Щоб встановити систему треба пройти декілька етапів:

  1. Підготувати поверхню полу. Вона повинна бути гладкою та рівною. Подумайте як будуть розміщуватися мати, так як поліетилен вкладається перпендикулярно ним.
  2. Нагрівальні елементи не повинні заходити один на один.
  3. На поверхні підготовленої підлоги роблять декілька виїмок для прокладки електричного кабелю. Конструкцію роблять товстішою, так як фізичне навантаження ламінату на електричні контакти погано відображаються на роботі нагрівального мату.
  4. Використовуючи стандартну клейку стрічку, полоси нагрівального елементу фіксують на поверхні.
  5. Після фіксації усіх матів проводять діагностику роботи системи. Якщо є погрішності, їх відразу усувають.
  6. Щоб уникнути протікання води, поверх матів розміщають спеціальний поліетиленовий матеріал.
  7. Ламінат та інше покриття підлоги монтується у звичному режимі.
  8. Щоб не пошкодити систему «Тепла підлога», ламінат або плитку укладають обережно.

Після того як нагрівальний мат з терморегулятором встановлено, підлога виглядає звично, але робить приміщення теплим та комфортним. У системі датчик повинен бути обов'язково, так ви завжди можете знати яка температура підлоги. А використовуючи терморегулятор, її можливо контролювати. Якщо ви бажаєте замовити нагрівальний мат під плитку, то підібрати потрібний елемент допоможуть наші менеджери. Для цього нам потрібно знати розмір підлоги та бюджет, на який розраховує клієнт.

Як визначитися які потрібні нагрівальні електричні мати: приклад розрахунку

Перед тим, як  купити нагрівальний мат в Україні, потрібно розрахувати витрати на електроенергію та з'ясувати потужність елементу. Як це зробити? Для цього беремо площу кімнати, де буде монтуватися електро підлога, наприклад, 4 кв. м., та плитка для підлоги, яка обійшлася у 1500 грн. Враховуємо те, що частину кімнати займе душова кабіна, під яку укладка мата не має сенсу. Тому кабель покриє лише два квадратних метрів. Потужність кабелю 180 Вт на метр квадратний. Тобто для обігріву двох метрів кімнати потрібно 360 Вт. При цьому установивши автоматичний режим, на підігрів полу потрібно буде лише 60%, тобто 216 Вт. Якщо цей показник помножити на 24 години а потім на 30 днів місяця, то отримаємо затрати енергії 155 кВт на місяць. Ви можете замовити в Києві нагрівальні мати ціна яких доступна для різних категорій покупців. Висока якість товару гарантує тривалу роботу теплого полу.

У нашому магазині тепла підлога нагрівальний мат ціни різні, вони залежать від виробника, довжини кабелю, розміру та потужністю мата. Для правильного монтажу теплого полу потрібно придбати плитковий та підлоговий настил, який ізолює нагріваючий кабель та робить систему безпечною для використання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner