Кошик
349 відгуків
Тепло Маркет
+380 (98) 099-09-27
Додати відгук

Нагрівальний кабель

 

 

Основою системи «Тепла підлога» безумовно є саморегулюючий нагрівальний кабель, який перетворює струм у тепло на 100%. Тому він є основним елементом системи та поділяється на види: резистивний, зональний, карбоновий та саморегулюючий. Від виду кабелю залежить як саме буде працювати система. Щоб обрати потрібний елемент, не треба морочити собі голову, достатньо замовити товар у нашому магазині. Наші спеціалісти допоможуть підібрати недорогі та якісні кабелі саме під вашу теплу підлогу.

Які характеристики має кабель нагрівальний: види дроту

Насамперед для встановлення системи теплого полу використовують кабель нагрівальний деяких видів, підбираючи їх індивідуально під кожну схему системи теплої підлоги:

  1. Резистивний – на будь-якій ділянці кабелю створює однакову температуру.
  2. Саморегулюючий – може змінювати температуру на будь-якій ділянці дроту.

Резистивний нагрівальний дріт буває одножильним та двохжильним. Перший варіант дроту при встановленні вимагає замикання ланцюга. Особливість конструкції в тому, що є два кінця, які не нагріваються, саме їх треба підключити до терморегулятора. Серед переваг такого дроту відзначають: гранична температура вища при нагріві, чим у двух жильному дроті. Контур кабелю розміщують на підлозі по схемі, спочатку підключивши перший кінець дроту до терморегулятора. Другий кінець дроту теж підключають до елементу при замиканні ланцюга. Якщо ви хочете купити нагріваючий кабель, пам’ятайте, що він краще підходить для теплого полу у громадському приміщенні та не житловому будинку. Якщо його використовувати у квартирі, то розміщують дріт на кухні, у туалеті, коридорі та ванній кімнаті.

Двожильний нагрівальний кабель для підлоги не потребує повернення другого кінця дроту. Замикання відбувається за рахунок сполучної муфти, яку встановлюють від контуру на один кінець. Такий кабель простий у монтажі, дозволяє формувати схему  будь-якої складності, а струм, який проходить по ньому, не змінює електричне поле.  При встановленні дроту електричний ланцюг з’єднують муфтою на одному кінці з подальшим його підключенням до терморегулятора. Контур укладають за схемою по підлозі. З другого кінця дроту жили з’єднують між собою та ізолюють. Такий кабель підходить для теплого полу у житлових кімнатах: спальні та вітальні.

Найкращим вибором за характеристиками для полу являється нагрівальний кабель під плитку, який складається  з декількох струмопровідних жил, які добре контактують з матрицею із полімеру. Якщо температура піднімається, то провідність напівпровідника зменшується, що знижує теплову потужність. Матриця дроту захищена декількома ізолюючими оболонками, між якими знаходиться екранне обплетення. Перевагами дроту являється: висока якість,  захист від механічного пошкодження, легкий монтаж. Вартість дроту вища за резистивний термокабель.

Якщо ви бажаєте купити нагріваючий кабель в Києві будь-якого типу, то потрібно замовити товар у нашому магазині. Ми підберемо потужність дроту та терморегулятор виходячи  із схеми теплого полу.

Як правильно підібрати нагрівальний кабель для підлоги: критерії вибору

Преш ніж купити нагрівальний кабель для теплої підлоги, потрібно підібрати його розмір згідно зі схемою, а також визначитися:

  • зі своїм бюджетом;
  • наявністю додаткового джерела тепла;
  • типом фінішного покриття підлоги;
  • наявністю стяжки.

Купуючи на замовлення нагрівальний кабель ціна залежить від потужності та виду дроту. Підігрів полу роблять на незайманій ділянці, тобто мати не повинні розміщуватися під меблями, душовою кабіною тощо. Стягуванням жил та розміщенням елементів теплого полу повинні займатися фахівці, щоб забезпечити безпеку у використанні конструкції.

У нашому магазині є великий асортимент товару для теплого полу: терморегулятор, плівкова підлога, нагрівальні мати та інші необхідні елементи. Продаж здійснюється в Україні в усіх регіонах. Також ви можете забрати товар самостійно зі складу магазина в Києві.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner