Кошик
349 відгуків
Тепло Маркет
+380 (98) 099-09-27
Додати відгук

Плівкова тепла підлога

 

 

Найкращим варіантом обладнання системи «Тепла підлога» з подальшим настилом являється плівкова тепла підлога під ламінат, яка нагріває кімнату завдяки інфрачервоному випромінюванню.  В порівнянні з іншими системами, вона нагріває поверхні навколишніх предметів, та не конвертує вгору повітря. Така підлога добре підходить під ламінат який на 90% складається з мілко подрібненої деревини та стійкий до вологи та механічного пошкодження.

В нашому каталозі представлена інфрачервона тепла підлога купити яку можливо за привабливою ціною в Україні з адресною доставкою або самовивозом в Києві зі складу магазину. Також ми пропонуємо інші якісні елементи під обігрів покриття: терморегулятори, нагрівальний кабель, нагрівальні мати тощо.

Які має переваги інфрачервона тепла підлога під ламінат 

Серед переваг покриття виділяють:

 • Теплове рівномірне випромінювання тепла, що дає можливість прогріти ламінат по всій його поверхні.
 • Економне витрачання електроенергії, що заощаджує до 30% коштів у зрівнянні з іншими системами обігріву.
 • Відсутній ризик пошкодження ламінату, так як інфрачервона підлога не нагрівається до високих температур та не сприяє виділенню токсичних елементів.
 • При укладанні плівкової підлоги не треба виконувати «мокру» роботу, таку як заливка стяжки.
 • Під час монтажу системи допускається використання будь-яких підкладок.
 • Доступна вартість теплової підлоги для багатьох категорій клієнтів.

Поставляється плівкова інфрачервона тепла підлога напряму від виробника, тому ми гарантуємо доступну вартість та якість підлоги. На ціну впливає потужність та товщина полотна.

Які має види інфрачервона тепла підлога: як вибрати покриття

Сьогодні плівкова тепла підлога дуже поширена серед населення. Вона допомагає зберігати тепло та створювати комфортний клімат у кімнаті. Взагалі інфрачервона тепла підлога під ламінат має декілька різновидів:

 • Прозора зі смужками – стандартний вид, вартість низька, тому використовується найчастіше.
 • Суцільна потужна з посиленим видом покриття. Ціна вища за стандартне покриття у три рази. Серед недоліків відсутність лінії розрізу.
 • Саморегулююча. Знижує потужність до 20%. Вкладати під меблі заборонено. Якщо підлога перегрівається, то її потужність падає до 160 Вт на один квадратний метр.

В нашому магазині асортимент теплої інфрачервоної плівки дуже великий, тому  інфрачервона тепла підлога підбирається за потужністю, яка визначається під кожне покриття окремо. Ширина стандартна: 100, 50 та 80 см.

Щоб правильно підібрати полотно потрібно приділити увагу таким критеріям:

 • Маркування ламінату. Є покриття, яке спеціально розроблене під теплу підлогу.
 • Ламінат не можна підігрівати вище 27 градусів. Кожен тип ламінату має формальдегід, який починає виділятися під вище зазначеної температури.
 • Чим товще покриття, тим повільніше воно буде нагріватися.
 • Щільність ламінату, яка залежить від структури ламелей. Чим вони щільніші тим більша теплова провідність.

Підложка відіграє важливу роль при вкладанні теплого полу. Вона захищає ламінат від перегріву та не допускає попадання вологи у систему підігріву.

Щоб підлога з підігрівом була безпечною, треба використовувати підлоговий настил з технічної пробки, рідкої композитної системи, екструдованого пінополістиролу, полістиролу. Використовувати пенофол та алюмінієву фольгу заборонено. Підлоговий настил повинен бути якісним та безпечним для здоров’я людини та оточуючого середовища. При запусканні системи рекомендуємо підвищувати температуру підлоги на 3 градуси кожного дня, поки не достигнете заданого значення.

В нашому магазині  плівкова тепла підлога ціна нижча, ніж у конкурентів. На товар ми даємо гарантію та доставляємо теплу підлогу перевіреними службами доставки. Продаж товару здійснюється цілодобово. Замовити товар можливо оптом та в роздріб за телефоном або через просту форму замовлення на сайті магазину.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner