Кошик
349 відгуків
Тепло Маркет
+380 (98) 099-09-27
Додати відгук

Кульовий кран з електроприводом

Пропонуємо кран кульовий з електроприводом для систем проти затоплення Neptun та Аквасторож. Представлені моделі вироблені з високотехнологічних матеріалів, що забезпечують стійкість до ударів, високої температури (до 120 градусів), тиску води, корозії. Електроприводи перекривають водопостачання протягом декількох секунд, приймаючи цифровий сигнал, а також мають механізм для ручного управління.

Конструкція та принцип роботи

Конструктивно крани кульові складаються з двох модулів - кульового клапана та малопотужного електроприводу в корпусі. Їх призначення - перекриття води для запобігання затоплення в разі поломки інженерних мереж або побутової техніки у житлових будинках, квартирах, на промислових об'єктах. Вони врізаються в трубу, щоб в разі необхідності перекрити подачу води.

Управляти приводом можна двома способами: вручну, за допомогою важеля на крані, або автоматично. У другому випадку використовується також модуль від затоплення та  датчики води. Такий комплект називається автоматичною системою антипотоп. В нашому каталозі представлені системи брендів Нептун та Аквасторож.

Навіщо купувати шарові крани

Комплекти систем антипотоп включають, як правило, 1-2 кульові крани з електроприводом 220 В. Але при цьому пристрої можуть контролювати до 5-8 точок в інженерних мережах. У цьому каталозі ви можете докупити необхідну кількість кранів для того, щоб використовувати можливості систем антипотоп по максимуму.

Окрім того, наш каталог стане у пригоді у випадку необхідності заміни кранів. Тут представлені фірмові моделі для найпопулярніших в Україні систем: Нептун і Аквасторож.

Але ми хочемо наголосити, що брендові крани шарові з електроприводом служать десятки років завдяки якісним матеріалам, а деякі моделі забезпечені функцією контролю працездатності - здійснюють автоповорот кожні 30 днів. Тому вихід приладу з ладу - це поодинокі випадки.

Особливості наших моделей

Як вже було сказано, ми пропонуємо купити кран з електроприводом в Україні, що відрізняється високою якістю. Хочемо розповісти більш детально.

Особливості представлених у нас моделей:

  • Високотехнологічні матеріали гарантують стійкість до ударів, температурних навантажень до 120 градусів, тиску води, корозії. Нептун випускає крани з горячекованої латуні з додатковою піскоструминною обробкою, що виключає появу мікропорожнеч у виробі. Герметичний корпус вироблений з ударостійкого полікарбонату. Аквасторож виробляє свої крани з нікельованої латуні з хромуванням та доповнює тефлоновими й силіконізованими прокладками, що гарантують м'який хід та знижують тертя.
  • Довжина базового кабелю варіюється від 0,5 м (Нептун) до 1,8 м (Аквасторож). Але за бажанням кабель можна подовжити.
  • Бездротова модель Аквасторож приймає радіосигнал від контролера н відстані до 30 метрів.
  • Час закриття кранів Нептун - 15-21 секунда, в Аквасторож - всього 2,5 секунди.
  • Деякі моделі забезпечені функцією контролю працездатності - здійснюють автоповорот кожні 30 днів.

Ці та інші параметри визначають ціну кульового крана, його строк служби, кількість робочих циклів і функціональні можливості. Але зазначимо, що навіть найбюджетніші моделі гарантовано чинять поворот навіть при закисанні.

Інформація для замовлення

Ми пропонуємо купити  крани водяні кульові в Україні як з базового асортименту, так і з асортименту ПРО-класу з доставкою. Більш детально про моделі може розповісти наш менеджер телефоном.

Перед замовленням обов'язково врахуйте діаметр труби, на яку буде встановлюватися кран. У нас представлений модельний ряд для труб діаметром від ½ до 2 дюймів.

Замовляйте шарові крани з електроприводом і забезпечте свій будинок або підприємство від затоплення зі 100% гарантією!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner